Nakupovať podľa kategórií

VERTUO espresso

banner

VERTUO espresso

Aktívne filtre

 • VERTUO Voltesso

  5,40 €

  Voltesso - ľahké a sladké Vertuo Espresso, z ktorého by sa mohol stať váš zlatý štandard. Voltesso získava svoju jemnosť a sladké sušienkové tóny vďaka brazílskej odrode Bourbon. Do zmesi sme pridali vysokohorskú kolumbijskú kávu, ktorá bola ľahko upražená, aby si zachovala nádych ovocia a vyvážila tak chuť Vertuo Voltesso. Výborne sa doplňuje s dlho praženou brazílskou bourbonskou kávou, ktorej dlhé praženie zvýrazní sladké a sušienkové tóny. Tieto Arabiky vytvárajú zlatý štandard pre toto spievajúce Espresso. Intenzita 4. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • VERTUO Toccanto

  5,40 €

  Naplňte svoju šálku divokou aromatickou kávou Toccanto, espresso z latinskoamerických Arabík bohatých na kandizované a vínne ovocné tóny. Lahodná šálka plná kandizovaného ovocia a netypických exotických tónov, ktoré pripomínajú chuť ananásu s nádychom opečeného chleba. Intenzita 5. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • VERTUO Orafio

  5,40 €

  Hrejivé cereálne a karamelové tóny sa spájajú v tejto zmesi káv Arabika a Robusta. Je to káva s ľahkým telom, nízkou horkosťou a nádychom ovocnosti. Prekvapivé tóny sladkovky, karamelu a korenia, ktoré zakončuje príjemná a dlhotrvajúca horká dochuť. Intenzita 6. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • VERTUO Altissio

  5,40 €

  V kráľovskom rúchu sa skrýva odvážna chuť Espressa Altissio, zahalená do krémových cereálnych tónov. Táto káva Vertuo má plnú chuť a hutnú zamatovú cremu plnú bohatých tónov praženia. Intenzita 9. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • VERTUO il caffe

  5,40 €

  Il Caffè je taliansky kávový zážitok v jedinom dúšku. Intenzívna a nádherne komplexná chuť s praženými a cereálnymi tónmi a zamatovou textúrou. Dotyk drevitých a kakaových aróm dodáva tejto klasickej káve bohatý charakter. Jej dochuť na jazyku z nej robí kávu, na ktorú sa nezabúda. Intenzita 11. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • VERTUO Diavolitto

  5,40 €

  Intenzívne a silné Espresso, malý diabol ukrytý v kávovej kapsule. Prekvapí vás jemnými tónmi dubového dreva a kože s hladkou a krémovou textúrou. A to bez známky drsnosti. Intenzita 11. Balenie obsahuje 10 kapsúl.

 • VERTUO Altissio bez kofeínu

  5,88 €

  Plné Espresso s intenzívne praženými kávovými zrnami z Latinskej Ameriky, vďaka ktorým je táto zmes výrazná a oplýva krémovou textúrou. Zamatová crema kávy Altissio sa luxusne rozplýva na jazyku. Latinskoamerická zmes je plné a výrazné Espresso zahalené do krémových cereálnych tónov. Intenzita 9. Balenie obsahuje 10 kapsúl.