Nakupovať podľa kategórií

Limitované edície Tassimo

banner

Limitované edície Tassimo

Limitované edície Tassimo

Aktívne filtre

 • Tassimo Café Au Lait

  5,70 €

  Novinka Café au Lail. Objemná kávička s mliekom v jednej kapsuli. Balenie obsahuje 16 kapsúl na 16 nápojov. Objem 190ml.

 • Tassimo Ranná káva

  6,00 €

  Hľadáte na ranné prebudenie tú pravú a kvalitnú kávičku, ktorá vás postaví na nohy? Tu je z edície Saimaza tá pravá silná kávička pripravená z kvalitne pražených kávoých zŕn. Intenzita 6 zo 7. Objem 215ml.

 • Tassimo LOR Lungo Profondo

  6,60 €

  Ak ste milovníkmi dobrej kávy a vlastníte kávovar TASSIMO, budú kávové kapsule TASSIMO L'OR LUNGO POFONDO tou správnou voľbou pre vás. Či už chcete začať svoj deň správne alebo hľadáte chvíle pohody a odpočinku počas dňa, táto káva s intenzívnou chuťou a jedinečnou arómou vám to celkom iste umožní.

  Balenie obsahuje 16 kapsúl. Lungo.

 • Tassimo LOR Delizioso

  6,60 €

  Zaobstarali ste si nový kávovar TASSIMO a máte radi jemnú kávu? Neváhajte a vyberte kávové kapsuly TASSIMO L'OR DELIZIOSO. Je to káva so stredne plnou, bohatou chuťou a je ľahko aromatická. S kávou L'OR DELIZIOSO si vychutnáte chvíle pohody a odpočinku.

  Balenie obsahuje 16 kapsúl.

 • Tassimo LOR Forza

  6,60 €

  Všetci milovníci kávy, zbystrite. Pre všetkých, ktorí si zakladajú na veľmi silnej káve, sú tu kávové kapsuly Tassimo L'OR FORZA. Káva sa pýši veľmi intenzívnou korenistou chuťou s jedinečnou arómou. Ak potrebujete dobre vykročiť do nového dňa alebo si dopriať chvíľu pokoja so svojou šálkou, potom sú kapsuly Tassimo L'OR FORZA pre vás to pravé.

  Balenie obsahuje 16 nápojov.

 • Tassimo Jacobs Espresso Ristretto

  7,80 €

  Krátke a veľmi silné espresso s bohatou a intenzívnou chuťou. 16 T-disky.

 • Tassimo LOR XL Intense

  9,00 €

  Novinka na trhu! Luxusná rada francúzskych prémiových káv L'OR od značky Douwe Egberts, ktoré spĺňajú zlatý štandard tej najlepšej kávy.
  Objavte elegantný a lahodné príchute tejto francúzskej značky a nechajte sa pohltiť intenzívnou chuťou a jedinečnou arómou.

  XL porcie kávy pre správny a exkluzívne štart každého rána alebo povzbudenie počas náročného dňa.

 • Tassimo LOR Splendete

  9,00 €

  Novinka na trhu! Luxusná rada francúzskych prémiových káv L'OR od značky Douwe Egberts, ktoré spĺňajú zlatý štandard tej najlepšej kávy.
  Objavte elegantný a lahodné príchute tejto francúzskej značky a nechajte sa pohltiť intenzívnou chuťou a jedinečnou arómou.

  16 kapsúl s praženou mletou kávou (16 porcií)
  Intenzita 7 (silná káva)
  veľkosť šálky: S

 • Tassimo Baileys Latte Macchiato

  9,00 €

  Jedeinečné spojenie lahodného latte a likéru Baileys. Táto limitovaná edícia Tassimo pošteklí Vaše chuťové kanáliky. Neobsahuje alkolol len jedinečnú príchuť likéru Baileys.

  Balenie obsahuje 8 nápojov. Dátum spotreby, zloženie a alergény viď obal.

 • Tassimo Marcilla Cortado

  9,00 €

  Novinka od značky Jacobs Douwe Egberts - španielskej kávy Marcilla s chuťou slnka a juhu. S tradíciou od roku 1907 ponúka kávy Marcilla len tá najlepšia kávové zrná, bohatú chuť a typickú arómu, ktoré si zamilujete.

  Nové Cortado Marcilla je intenzívna s nezameniteľnou chuťou Španielska a lahodnou vrstvou krémovej peny. Instantný káva s mliekom v jednej kapsule.

 • Tassimo Marcilla Espresso

  9,00 €

  Novinka od značky španielskej kávy Marcilla s chuťou slnka a juhu. S tradíciou od roku 1907 ponúka kávy Marcilla len tá najlepšia kávové zrná, bohatú chuť a typickú arómu, ktoré si zamilujete.

  Nové Espresso Marcilla je intenzívna s nezameniteľnou chuťou Španielska a lahodnou vrstvou krémovej peny.

  Veľ. šálky S (60ml), 16 porcií, mletá pražená káva

 • Tassimo box

  9,60 €

  Kávové kapsuly –´mix príchutí, ideálny ako doplnok pri nákupe nového stroja, 12 šálok kávy - 7 rôznych druhov (2× latte macchiato, 2× latte macchiato caramel, 2× espresso, 2× cappucino, 1× morning café, 1× cafe crema XL, 2× milka)