Nakupovať podľa kategórií

Stredné kávy

banner

Stredné kávy

Stredné kávy

Aktívne filtre

 • Tassimo Jacobs Caffe Crema

  6,60 €

  Tassimo T-DISC Jacobs Krönung Caffé Crema. Klasická Caffè crema s hrubou vrstvou zlatistej peny pre zážitok z krémovej kávy. Lahodná káva s intenzívnou arómou.

 • Tassimo LOR Lungo Profondo

  7,20 €

  Ak ste milovníkmi dobrej kávy a vlastníte kávovar TASSIMO, budú kávové kapsule TASSIMO L'OR LUNGO POFONDO tou správnou voľbou pre vás. Či už chcete začať svoj deň správne alebo hľadáte chvíle pohody a odpočinku počas dňa, táto káva s intenzívnou chuťou a jedinečnou arómou vám to celkom iste umožní.

  Balenie obsahuje 16 kapsúl. Lungo.

 • Tassimo Jacobs Medaile d Or

  7,80 €

  Tassimo T-DISC Jacobs Médaille d´Or. Výroba tohto typu kávy je starostlivo strážená a chránená obchodná značka Médaille d´Or. Káva sa vyrába v Rainforest Alliance Certified, je vyrábaná z najlepších odrôd zŕn Arabica. Členstvo v Rainforest Alliance Certified je zárukou starostlivého praženia kávy s dlhoročnými skúsenosťami.

 • Tassimo Jacobs Monarch

  7,80 €

  Delikátně pražená káva s bohatým aroma. Střední úroveň pražení nic neubírá lahodné chuti a vůni. Káva je vyrobena z pečlivě vybraných a pečlivě upražených kávových zrn odrůdy 100% Arabica. Káva Jacobs Monarch patří k těm nejoblíbenějším a také nejlepším. Balení obsahuje 16 kapslí.
  Zloženie: Pražená mletá káva.
  Výrobca, dátum spotreby, objem, hmotnosť: viď obal.

 • Tassimo Marcilla Cortado

  9,00 €

  Novinka od značky Jacobs Douwe Egberts - španielskej kávy Marcilla s chuťou slnka a juhu. S tradíciou od roku 1907 ponúka kávy Marcilla len tá najlepšia kávové zrná, bohatú chuť a typickú arómu, ktoré si zamilujete.

  Nové Cortado Marcilla je intenzívna s nezameniteľnou chuťou Španielska a lahodnou vrstvou krémovej peny. Instantný káva s mliekom v jednej kapsule.

 • Tassimo Jacobs Kronung

  9,00 €

  Tassimo T-DISC Jacobs Krönung. Káva Jacobs Krönung je dobre známa káva znalcov v celej Európe. Je pripravená z vysoko kvalitných zŕn Arabica (100%). Má vynikajúce, silnú a zvláštnu chuť, lákavú arómu. Balenie obsahuje 16 diskov.

  Zloženie: Pražená mletá káva.
  Výrobca, dátum spotreby, objem, hmotnosť: viď obal.

 • Multipack Jacobs Medaile d Or

  21,00 €

  MULTIPACK 3x. Tassimo T-DISC Jacobs Médaille d´Or. Výroba tohto typu kávy je starostlivo strážená a chránená obchodná značka Médaille d´Or. Káva sa vyrába v Rainforest Alliance Certified, je vyrábaná z najlepších odrôd zŕn Arabica. Členstvo v Rainforest Alliance Certified je zárukou starostlivého praženia kávy s dlhoročnými skúsenosťami.

 • Multipack Jacobs Monarch

  21,00 €

  MULTIPACK 3x. Delikátně pražená káva s bohatým aroma. Střední úroveň pražení nic neubírá lahodné chuti a vůni. Káva je vyrobena z pečlivě vybraných a pečlivě upražených kávových zrn odrůdy 100% Arabica. Káva Jacobs Monarch patří k těm nejoblíbenějším a také nejlepším ... Balení obsahuje 16 kapslí.